... 2011.gada 4.oktobrī atklāsim 3.sezonu!
Ceturtdiena, 29 septembris 2011 13:54    PDF Drukāt E-pasts

2011.gada 4.oktobrī pl.21:45 Jaunmārupē ar spēli starp komandām "Jaunmārupe" un "Mārupes vidusskola" atklāsim Mārupes novada basketbola līgas 3.sezonu!

 

Pēc patīkami aizvadītās vasaras un lielajiem basketbola svētkiem Lietuvā, arī MNBL uzsāk savu 3.sezonu, kas solās būt aizraujoša līdz pēdējai tiesneša svilpei. Kā vienu no galvenajām izmaiņām varam pieminēt turnīra formātu - 11 komandas. Šogad nepiedalīsies pirmās sezonas uzvarētāji - komanda BS "Rīga", kā arī pagājušā gada MNBL kausa ieguvēji - BK "BA Turība-3", kas paver lieliskas iespējas jebkurai no 11 komandām iegūt MNBL ceļojošo kausu.

 

Noteikti esat arī pamanījuši mūsu pārveidoto mājas lapu, kas katru dienu tiek arvien uzlabota un pamazām papildināta, lai pilnībā atspoguļotu notikumus MNBL. Jaunas mājas lapas izgatavošana ir iespējama pateicoties mūsu realizētajam projektam "Pamatlīdzekļu un inventāra iegāde Mārupes novada basketbola līgai", kas sniegs arī iespēju komandām nofilmēt savas spēles, ja būs tāda vēlēšanās. Domājam, ka tas būs lietderīgi, kā arī interesanti.

Noteikti centīsimies jauno sezonu padarīt atšķirīgu no iepriekšējām ar jaunievedumiem ikdienas multiaktīvajā MNBL vidē, kā arī pašā MNBL turnīrā.

Novēlam visiem sportisku un panākumiem bagātu jauno MNBL sezonu!

Ar labākajiem novēlējumiem, Ints, Gatis, Mārtiņš un Jūsu MNBL.