... Uzsākam komandu pieteikumu pieņemšanu 3.sezonai
Piektdiena, 26 augusts 2011 14:01    PDF Drukāt E-pasts

Ar 2011.gada 26.augustu sākam pieņemt komandu pieteikumus dalībai MNBL 3.sezonas turnīrā. Tā kā nolikumā vēl top pēdējās nelielās izmaiņas, tas projekta variantā Jūsu rīcībā tiks nodots nākamās nedēļas pirmajās dienās un vienlaicīgi tiks uzsākta tā saskaņošana ar Mārupes novada Domi. Lielu pārmaiņu gan tajā nebūs un par pamatu tam ņemts 2.sezonas nolikums.

Komandu pārstāvji, kuri vēlas saņemt MNBL komandas pieteikuma veidlapu, lūdzu, rakstīt pieprasījuma e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . E-pasta nosaukumā nepieciešams norādīt potenciālās komandas nosaukumu un savu kontaktinformāciju.

Komandas pieteikuma veidlapā, lūdzu, aizpildīt visus datu laukus! Ja gadījumā kādu no datu laukiem nevariet aizpildīt, sūtot pieteikumu uz
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , norādiet neaizpildīšanas iemeslu.

Ja ir kādi papildus jautājumi, droši rakstiet uz
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .